Totobo Bayilik Başvurusu Yap

0
485
Totobo Bayilik Başvurusu Yap

2016 yılında kurulmuş olan Totobo’ya üye olan kullanıcılar pek çok avantaja sahip olurlar. Bunun yanı sıra çok iyi kazançlar elde ederler. Ayrıca site, bir bahisçinin çok fazla önem verdiği keyifli vakit geçirme imkanını da müşterilerine sunar. Çünkü içerisinde çok çeşitli oyun seçenekleri vardır. Aynı zamanda Totobo bayilik sistemi ile hareket etmesi ile diğer sitelerden oldukça farklıdır. Ancak bu durum kullanıcılar için çok da iyidir. Totobo Bayilik Başvurusu Yap ile kendi bayiliğinizi oluşturma imkanınız da vardır.  

Bunu yanı sıra sitenin bayilik sistemi ile hareket etmesi beraberinde daha iyi para kazanmaya yardımcı olur. Çünkü kendi bayinizi açtığınız anda müşterileriniz kazandıkça siz de kazanırsınız. 

Totobo Bayilik Sistemi 

Son zamanlarda, özellikle avantajlarından da haberdar oldukça Totobo’da bayilik alan pek çok yatırımcı bulunur. Totobo Bayilik Sistemi ise tamamen kullanıcı memnuniyeti için oluşturulmuştur. Burada bir bayilik açmak için ise öncelikle kendinize alt bayilikler oluşturmanız gerekmektedir. Eğer ana bayi olmak istiyorsanız bu şartı mutlaka yerine getirmeniz gerekmektedir.  

Yanı sıra alt bayilik satın almanız durumunda kendi bayiniz kasa içinden istediğiniz kadar para yatırabilirsiniz. Aynı zamanda alt bayileriniz tamamen sizin kontrolünüz altında olur ve üyelerinizin kuponlarına da rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ancak kişilerin üyelik işlemleri de dahil olmak üzere her türlü konular ile birebir ilgilenmeniz gerekmektedir. Eğer kendinize bir bayi oluşturursanız normalde kazandığınızın çok daha fazlasını kazanabilirsiniz.  

Totobo Üyelik İşlemleri 

Son derece basit olan Totobo Üyelik işlemleri Whatsapp hattı üzerinden gerçekleştirilmektedir. Öncelikle bir araştırma yapmalı ve kendinize üye olacağınız güvenilir bir bayi seçmeniz gerekir. Bunun için yine en büyük yardımcınız sosyal medya hesapları olacaktır. Burada bakmanız gereken en önemli iki husus ise müşterilerin yorumları ve sitenin ne kadar süredir aktif olduğudur.  Çünkü memnun kalınmayan ve mağdur eden bayi üye almadığı için zamanla kapanmaktadır. Bu yüzden bayinin uzun süredir aktif olması güvenilir olması yönünden son derece önemlidir.

Bayiye karar verdiğiniz takdirde Whatsapp hattı üzerinden yöneticiye üye olmak istediğinizi belirten bir mesaj atmalısınız. Daha sonra ise gerekli olan bilgilerinizi tamamlayarak üyelik işleminiz kısa süre içerisinde tamamlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here